Gang Słomy

Gang Słomy to grupka trzech typków, którzy skutecznie odciągają Cię od robienia tego, co dla Ciebie najważniejsze. Chcesz wyjechać na długie wakacje na drugi koniec świata? Nie ma sprawy, Odwlek z chęcią pomoże Ci je odłożyć na wieczne nigdy. Chcesz wystartować w konkursie na najlepszy projekt badawczy? Oczywiście Zwątpień aż przebiera nóżkami na samą myśl, żeby pokrzyżować Ci plany…

Poznaj swoich NIEprzyjaciół!

Mr. Słomiany Zapał vel Słoma jest ważniakiem. Szefem wszystkich szefów i to on rządzi pozostałymi gangsterami.  Jak widzisz, jego ważność podkreśla wyprostowana i muskularna sylwetka. Nic dziwnego, w końcu to on tutaj podejmuje decyzje i wpływa na Twoje życie. W jaki sposób to robi? Podsyłając Ci różnego rodzaju „przeszkadzajki”, które skutecznie odciągają Cię od tego, na czym powinieneś się skupić. Perfekcjonizm, brak wyznaczonych celów? To tylko kilka z narzędzi, którymi się posługuje. Nie zawsze powierzone mu zadania wykonuje sam. Jest szefem, więc od czasu do czasu deleguje zadania. Współpracuje z prawdziwymi fachowcami w swoich dziedzinach. Razem osiągają spektakularne efekty!

Odwlek to mistrz odkładania wszystkiego na później. Niech Cię nie zwiedzie jego pucułowata buźka, to naprawdę groźny zawodnik. I to pewnie on rządziłby Gangiem Słomy, ale…podbijanie świata odłożył sobie na później. Jak pewnie się domyślasz to on jest odpowiedzialny za to, że ważne dla siebie sprawy odsuwasz na później. Zawsze wtedy, gdy masz do zrealizowania coś, co jest dla Ciebie istotne, pojawia się ON. Niczym bajkowa Wróżka Zębuszka. Pewnie stąd ma te skrzydełka – Odwlek musi się bardzo szybko przemieszczać, w końcu kandydatów do odwlekania jest tak wielu.

Zwątpień to taki gość, którego obawiają się wszyscy. Zresztą przez dziesięciolecia pracowicie budował swoją legendę.  Nie dla niego delikatne metody wpływania na ludzi, on zdecydowanie woli działać z przytupem. To w końcu cwaniaczek, który gra nieczysto tylko po to, aby osiągnąć swój cel: nie pozwolić innym cieszyć się efektami swoich działań. Spójrz tylko na tę twarz – od samego początku widać, że coś knuje, więc lepiej nie poddawać się jego woli.

Który z NIEprzyjaciół wpływa na Ciebie?

Padłeś ofiarą zorganizowanych działań Gangu Słomy? A może coś innego odrywa Cię od realizacji celów? Daj mi o tym znać!

POBIERZ DARMOWY EBOOK

Przestań wreszcie odwlekać! Jak zwiększyć efektywność i skutecznie zarządzać sobą w czasie?